Aby zapewnić trwałość zdobyczom Unii Europejskiej i sprostać globalnym wyzwaniom naszych czasów, potrzebujemy duchowej jedności Europy, potrzebujemy europejskiego poczucia tożsamości.

Home » Aktualności » Polska w XX wieku - wyniki rekrutacji

Polska w XX wieku - wyniki rekrutacji

Gratulujemy uczniom i nauczycielom, którzy dostali się do tegorocznej edycji programu "Polska w XX wieku".

Lista nauczycieli przyjętych do programu w roku szkolnym 2012/2013

Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1 Maciej Białek VIII LO w Lublinie
2 Elżbieta Broda Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego w Gdańsku
3 Olgierd  Buchwald LO im. Filomatów Chojnickich przy ZS w Chojnicach
4 Marek Chodowski I LO im. St. Staszica w Lublinie
5 Henryk Dugiełło II LO w Mielcu
6 Sławomir Gwardyś Technikum nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Starachowicach
7 Mariusz Kokotowski I LO im. St. Żeromskiego w Jeleniej Górze
8 Jakub Niewiński Gimnazjum nr 1 im. Hipolita Cegielskiego w Murowanej Goślinie
9 Maria Pielach ZS im. St. Staszica w Gąbinie
10 Beata Suwała-Szczechowska ZS Publicznych, LO w Rymanowie
11 Urszula Szafranek Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Olsztynie
12 Barbara Świętońska I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku
13 Mariusz Tyl ZSO nr 1, II LO im. I.K. Gałczyńskiego w Olsztynie

 

Lista uczniów przyjętych do programu w roku szkolnym 2012/2013

Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1 Dorota Błachaniec Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego w Rymanowie
2 Martyna Bunalska II Liceum Ogólnokształce im. K.I. Gałczyńskiego w Olsztynie
3 Katarzyna Choińska I LO im. Adama Mickiewicza w Białymstoku
4 Jeremi Dobrzański Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. St. Żeromskiego w Jeleniej Górze
5 Julia Doroszkiewicz I LO im. Adama Mickiewicza w Białymstoku
6 Karolina Fortuńska Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie
7 Dominika Gardzioła III LO im. Marynaki Wojennej RP w Gdyni
8 Magdalena Grodzińska Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. St. Żeromskiego w Jeleniej Górze
9 Robert Grosz II Liceum Ogólnokształce im. K.I. Gałczyńskiego w Olsztynie
10 Piotr Gruszka I LO im. St. Staszica w Lublinie
11 Marietta Gwóźdź Technikum nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Starachowicach
12 Joanna Homernik LO im. Filomatów Chojnickich przy ZS w Chojnicach
13 Magdalena Kędzior II Liceum Ogólnokształce im. Mikołaja Kopernika w Mielcu
14 Joanna Kijak VIII LO im. Zofii Naukowskiej w Lublinie
15 Kinga Kondracka I LO im. Adama Mickiewicza w Białymstoku
16 Kamil Kurek Technikum nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Starachowicach
17 Hubert Lączak II Liceum Ogólnokształce im. Mikołaja Kopernika w Mielcu
18 Hanna Melnarowicz XIII LO w Szczecinie
19 Emilian Narożny Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. K.I. Gałczyńskiego w Olsztynie
20 Katarzyna Pyniaha Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. K.I. Gałczyńskiego w Olsztynie
21 Arkadiusz Siwko Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. St. Żeromskiego w Jeleniej Górze
22 Maciej Tomkiewicz Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego w Rymanowie
23 Tomasz Wolniewicz VI LO im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu