Aby rozpocząć wyszukiwanie, wpisz poszukiwane wyrażenie.

Aby zapewnić trwałość zdobyczom Unii Europejskiej i sprostać globalnym wyzwaniom naszych czasów, potrzebujemy duchowej jedności Europy, potrzebujemy europejskiego poczucia tożsamości.

Home » Aktualności » Warsztaty "Przez współczesność do historii" - wyniki rekrutacji dla wszystkich grup

Warsztaty "Przez współczesność do historii" - wyniki rekrutacji dla wszystkich grup

Gratulujemy uczniom, którzy dostali się do tegorocznej edycji programu.

LISTA PRZYJĘTYCH DO PROGRAMU 2013/2014:

 

GRUPA GLOBALNA:

Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1 Stefan Augustin Gimnazjum nr 56 im. Aleksego Dawidowskiego ps 'Alek"
2 Krzysztof Dawgiałło
Gimnazjum Integracyjne Nr.52
3 Aleksander Falski Gimnazjum nr 145 im. JP II
4 Maciej Krawczak Gimnazjum nr 73 im. Jerzego Huberta Wagnera
5 Marcin Łukaszewicz
Gimnazjum nr 5 im. T. Kościuszki
6 Witold Marcin Moskowicz
Gimnazjum nr 5 im. T. Kościuszki
7 Mikołaj Nowacki
Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego
8 Andrea Nowicka Gimnazjum nr 52
9 Michał Piwowar Gimnazjum nr 102
10 Rafał Stronk
Gimnazjum nr 58 im. Króla Władysława IV
11 Bogusław Waszkiewicz
Gimnazjum nr 54 im. A. Kazimierza ks. Czartoryskiego
12 Daria Zielińska
Gimnazjum nr 42 

 

GRUPA EUROPEJSKA:

Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1 Daniel Dylewski Gimnazjum nr 58 im. Króla Władysława IV
2 Łukasz Frąckiewicz
Gimnazjum nr 58 im. Króla Władysława IV
3 Łukasz Górski Gimnazjum nr 36 im. Kieślowskiego
4 Gabriel Hawryluk Gimnazjum Nr 77 im. Domeyki
5 Mikołaj Hutorowicz
Gimnazjum nr 36 im. K. Kieślowskiego
6 Jakub Kocjan
Gimnazjum nr 58 im. Króla Władysława IV
7 Wojciech Krakowiak
Gimnazjum nr 77
8 Michalina Oleksiuk Społeczne Gimnazjum nr 5
9 Jakub Pasek Gimnazjum nr 5 im. T. Kościuszki
10 Mikołaj Przygodzki
Gimnazjum nr 73 im. Jerzego H. Wagnera
11 Adam Stegienko
Gimnazjum nr 52
12 Korneliusz Zdaniewicz
I Gminne Gimnazjum w Koczargach Starych

 

GRUPA POLSKA:

Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1 Jan Blejsz III LO im. gen Sowińskiego
2 Wacław Dzięcioł
XII LO im. Henryka Sienkiewicza
3 Joanna Federczyk XXI LO im. H. Kołłątaja
4 Stanisław Giziński XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
5 Jan Jasiński
XVIII LO im. Jana Zamoyskiego
6 Mateusz Jarosławski
XLI LO im. Joachima Lelewela
7 Benedykt O’Connor
WLH im. Jacka Kuronia
8 Karolina Ogonowska XVIII LO im. Jana Zamoyskiego
9 Aleksander Pawiński XVIII LO im. Jana Zamoyskiego
10 Łukasz Rutkowski
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
11 Michał Seroczyński
XLI LO im. J. Lelewela
12 Monika Walczak
XXVII LO im. Tadeusza Czackiego

 

GRUPA ANTYDYSKRYMINACYJNA:

Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1 Khava Aboubakarova XXXIV LO im. M.de Cervantesa
2 Weronika Bogusz
XV LO im. Narcyzy Żmichowskiej
3 Julia Czubaj Prywatne LO Sióstr Nazaretanek
4 Maciej Giers XCIV LO im. Gen. Maczka w W-wie
5 Julia Gwozdziecka
XI LO im. Mikołaja Reja
6 Martyna Kucharska
LO im. R. Traugutta
7 Katarzyna Michalak
LO im. R. Traugutta
8 Adrianna Smyk XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
9 Anna Stegienko XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
10 Mateusz Strzelczyk
Technikum Księgarskie
11 Basia Wierczyńska
XXXVII  LO im. Jarosława Dąbrowskiego
12 Arkadiusz Więclewski
Zespół Szkół im. P. Wysockiego (Technikum)
13 Katarzyna Wiśniewska
II Społeczne LO
14 Karolina Zwierzyńska
WLH im. Jacka Kuronia