Aby rozpocząć wyszukiwanie, wpisz poszukiwane wyrażenie.

Aby zapewnić trwałość zdobyczom Unii Europejskiej i sprostać globalnym wyzwaniom naszych czasów, potrzebujemy duchowej jedności Europy, potrzebujemy europejskiego poczucia tożsamości.

Home » Aktualności » Lista przyjętych do programu "Polska w XX wieku" i program I zjazdu

Lista przyjętych do programu "Polska w XX wieku" i program I zjazdu

Dziękujemy uczniom i nauczycielom za ogromne zainteresowanie programem "Polska w XX wieku". Otrzymaliśmy 196 zgłoszeń. Wybór był niezwykle trudny. Poniżej przedstawiamy listę osób przyjętych do programu.

Program I zjazdu 14-15 marca 2015

 

LP

Nauczyciel

Uczeń

Szkoła

1

Jarosław Braun

Paweł Wysocki

II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego
w Kwidzyniu

2

Elżbieta Broda

Ewa Chrapkiewicz

III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej
w Gdyni

Natalia Kwiatkowska

IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
w Toruniu

3

Piotr Dąbrowa

Martyna Wójcik

V Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka
w Tarnowie

4

Henryk Dugiełło

Marcel Idzik

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
w Mielcu

5

Iwona Guzikowska

Danisz Wasilewski

I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego
w Rawiczu

6

Stanisław Janosz /
Ewa Ryguła
(wymiennie)

Małgorzata Kowalska

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego
w Pszczynie

7

Joanna Kordzikowska

Dawid Kubis

I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza
w Łańcucie

8

Paulina Kwiatek

Karolina Cetnarowicz

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II
w Gorlicach

Kamil Czyż

9

Marianna
Rant-Tanajewska

Wioletta Leszczyńska

Zespół Szkół Technicznych
w Suwałkach

10

Tomasz Roszak

Julia Adamczyk

I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego
w Dzierżoniowie

Bernadeta Pawełoszek

11

Anna Skubisz

Karolina Gruzel

XII Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego
we Wrocławiu

Joanna Jelenik

12

Piotr Sobański

Jowita Drzewiecka

I Liceum Ogólnokształcące im. Tomasza Zana
we Wschowej

Krzysztof Sobczuk

13

Tomasz Soja

Maciej Jurkiewicz

Zespół Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki
w Namysłowie

14

Tomasz Walaszek

Daniel Pliszka

Zespół Szkół nr 1
w Piekarach Śląskich

15

Barbara Zaborowska

Bartosz Januszewski

Liceum Ogólnokształcące Akademickiego Centrum Kształcenia przy PWSZ w Mławie