Aby rozpocząć wyszukiwanie, wpisz poszukiwane wyrażenie.

Aby zapewnić trwałość zdobyczom Unii Europejskiej i sprostać globalnym wyzwaniom naszych czasów, potrzebujemy duchowej jedności Europy, potrzebujemy europejskiego poczucia tożsamości.

Home » Home » NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

 

20 maja 2017   spotkanie z profesorem Christopherem Clarkiem autorem książki pt. "Lunatycy. Jak Europa poszła na wojnę w roku 1914"…
16:30:00 - 17:30  

Warszawskie Targi Książki, sala Paryż B PGE Narodowy, Warszawa al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1

 

Christopher Clark jest profesorem historii na Uniwersytecie w Cambridge. Studiował historię na Uniwersytecie w Sydney oraz na Wolnym Uniwersytecie Berlina. Specjalizuje się w historii nowożytnej Europy a w szczególności Niemiec. Jest autorem wielokrotnie nagradzanej historii Niemiec pt. „Iron Kingdom: The Rise and Downfall of Prussia, 1600–1947”.

Tłumaczenie konsekutywne

8-9 maja   Warsztaty - prezentacja narzędzia "Buduj mosty, nie mury"
10:00 - 17:00  

w siedzibie Fundacji - ul. Wilcza 9A, domofon 10, III p.

 

warsztaty prezentujące narzędzie treningowe do pracy z grupami w zakresie praw człowieka, rozumienia interkulturowego i rozwiązywania konfliktów „Buduj mosty, nie mury” Djuliman Enver, Hjorth Lillian opracowane we współpracy z norweskim Komitetem Helsińskim Warsztaty skierowane są do trenerów i trenerek, edukatorów i edukatorek pracujących w obszarze przeciwdziałania dyskryminacji lub/i w środowisku wielokulturowym .  

ZAPISY