Aby rozpocząć wyszukiwanie, wpisz poszukiwane wyrażenie.

Aby zapewnić trwałość zdobyczom Unii Europejskiej i sprostać globalnym wyzwaniom naszych czasów, potrzebujemy duchowej jedności Europy, potrzebujemy europejskiego poczucia tożsamości.

Home » Aktualności » Program "Przez współczesność do historii" - wyniki rekrutacji

Program "Przez współczesność do historii" - wyniki rekrutacji

Z dniem wczorajszym została zakończona rekrutacja do programu "Przez współczesność do historii". Zapraszamy do zapoznania się z listą przyjętych:

Grupa Globalna

LP

Imię

Nazwisko

szkoła

klasa

1

Mateusz

Giraudo

Zespół Szkół STO, Gimnazjum nr 4

kl. 2b

2

Antoni Karol

Janowski

Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica

kl. 2 e

3

Aleksander

Mieciek

Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Władysława Grabskiego

kl. 3 GB

4

Natalia

Neuber

Społeczne Gimnazjum "Dwójka" nr 45 im. Pawła Jasienicy

kl. 2 a

5

Ryszard

Niziński

Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego

kl. 2 a

6

Michał

Pajdowski

Gimnajum nr 102

kl. 2 a

7

Jakub

Pudo

Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego

kl. 2 b

8

Bartłomiej

Rogoziński

Gimnazjum nr 73 im. H. Wagnera

kl. 2 b

9

Mateusz

Siemiątkowski

Gimnazjum nr 145 im. Jana Pawła II

kl. 2 b

10

Grzegorz

Szymański

Gimnazjum nr 58 im. króla Władysława IV

kl. 3 A

11

Ryszard

Świtkiewicz

Zespół Szkół w Podkowie Leśnej

kl. 2 b

12

Kacper

Zieliński

Zespół Szkół Publicznych w Mysiadle

kl. 2

 

Grupa Europejska

LP

Imię

Nazwisko

szkoła

klasa

1

Stefan

Augustin

XXXIV LO im. Miguela de Cervantesa

kl. 1 D

2

Konrad

Banaszek

Gimnazjum nr 1 w Piasecznie

kl. 3 H

3

Jakub

Cholewicki

Gimnazjum nr 55

kl. 3 B

4

Bartosz

Konarski

Gimnazjum nr 1 w Piasecznie

kl. 3 H

5

Kamil

Łukasiak

Gimnazjum nr 1 w Piasecznie

kl. 3 H

6

Marcin

Łukaszewicz

XVII LO im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

kl. 1 C

7

Marek

Mikocki

Prywatne Gimnazjum Lauder-Morasha

kl. 3

8

Witold

Moskowicz

XLIV LO im. Antoniego Dobiszewskiego

kl. 1 F

9

Mikołaj

Nowacki

Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego

kl. 3 A

10

Piotr

Pacześniak

Gimnazjum nr 58 im. króla Władysława IV

kl. 3 GA

11

Fransiszek

Semko

Gimnazjum nr 44 im. Pawła Chrzanowskiego

kl. 3 B

12

Bartosz

Wojcieszek

Gimnazjum nr 70

kl. 3 A

 

Grupa Polska

LP

Imię

Nazwisko

szkoła

1

Łukasz

Frąckiewicz

VIII LO im. Władysława IV

2

Łukasz

Górski

XI LO im. Mikołaja Reja

3

Jakub

Kocjan

VIII LO im. Władysława IV

4

Wojciech

Łobodziński

Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. J. Kuronia

5

Michalina

Oleksiuk

IX LO im. Klementyny Hoffmanowej

6

Karol

Piwoński

VIII LO im. Władysława IV

7

Michał

Piwowar

XXXV LO im. Bolesława Prusa

8

Aleksandra

Pluta

X LO im. Królowej Jadwigi

9

Kacper

Sobolewski

VIII LO im. Władysława IV

10

Rafał

Stronk

VIII LO im. Władysława IV

11

Piotr

Szefler

ZS nr 18 , LO im. Joachima Lelewela

12

Piotr

Szustakiewicz

XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego

 

 

Grupa Praw Człowieka i Antydyskryminacji

LP

Imię

Nazwisko

szkoła

1

Aleksandra

Białkowska

X LO im. Królowej Jadwigi

2

Jan

Blejsz

III LO im. Sowińskiego

3

Joanna

Federczyk

L LO im. Ruy Barbosy

4

Nesha

Fogelman

II LO im. Stefana Batorego

5

Mateusz

Kociński

LXXXIII LO im. Emiliana Konopczyńskiego

6

Piotr

Krawczykowski

LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie

7

Marta

Kupisz

X LO im. Królowej Jadwigi

8

Sophie

Neuber

II Liceum Społeczne Ogólnokształcące im. Pawła Jasienicy

9

Benedykt

O'Connor

Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. J. Kuronia

10

Sonia

Piórek

XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego

11

Michał

Seroczyński

XLI LO im. Joachima Lelewela

12

Monika

Walczak

XXVII LO im. Tadeusza Czackiego