Aby rozpocząć wyszukiwanie, wpisz poszukiwane wyrażenie.

Aby zapewnić trwałość zdobyczom Unii Europejskiej i sprostać globalnym wyzwaniom naszych czasów, potrzebujemy duchowej jedności Europy, potrzebujemy europejskiego poczucia tożsamości.

Home » Aktualności » Lista uczniów przyjętych na warsztaty 2015-2016

Lista uczniów przyjętych na warsztaty 2015-2016

Dziękujemy za zainteresowanie warsztatami Fundacji Geremka, gratulujemy przyjętym i zapraszamy na inaugurację zajęć.

Grupa globalna:

1 Mateusz Borkowski Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi "Przy Łazienkach Królewskich"
2 Nina Kania Gimnazjum Niepubliczne z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 12 im. Lotników Amerykańskich
3 Mateusz Kubiak Gimnazjum nr 102 w Zespole Szkół nr. 116
4 Robert Ropiecki Gimnazjum nr 143 z Oddziałami Integracyjnymi. im. Ignacego Jana Paderewskiego
5 Maria Ruhen Społeczne Gimnazjum „Dwójka” nr 45 im. Pawła Jasienicy STO
6 Mateusz Rybacki Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego
7 Julia Smyk Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II 
8 Franciszek Sokołowski Gimnazjum nr 33 im. Stefana Batorego
9 Boris Szyszkow

Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie

10 Mateusz Widłak Gimnazjum nr 143 z Oddziałami Integracyjnymi. im. Ignacego Jana Paderewskiego
11 Michał Winnicki

Gimnazjum nr 73 im. Jerzego Huberta Wagnera

12 Marek Zaręba Gimnazjum nr 77 im. Ignacego Domeyki

 

 




Grupa europejska:

1 Franciszek Jan Bielowicki Społeczne Gimnazjum STO nr 5 
2 Mateusz Giraudo Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Władysława Grabskiego STO
3 Antoni Karol Janowski

Gimnazjum nr 13 w Warszawie im. Stanisława Staszica

4 Aleksander Mieciek Gimnazjum nr 27 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orląt Lwowskich
5 Natalia Neuber Społeczne Gimnazjum "Dwójka" nr 45 STO. im. Pawła Jasienicy
6 Ryszard Niziński Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego
7 Michał Pajdowski Gimnazjum nr 102 w Zespole Szkół nr. 116
8 Jakub Pudo Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego
9 Bartłomiej Rogoziński Gimnazjum nr 73 im. Jerzego Huberta Wagnera
10 Mateusz Siemiątkowski Gimnazjum nr 145 im. Jana Pawła II
11 Ryszard Świtkiewicz Zespół Szkół w Podkowie Leśnej
12 Kacper Zieliński

Zespół Szkół Publicznych w Mysiadle

 

 




Grupa polska:

1 Aleksandra Izban LXXXI LO im. Aleksandra Fredry
2 Wojciech Jaroszewski XI LO im. Mikołaja Reja
3 Bartosz Konarski Technikum Mechatroniczne nr 1
4 Jakub Linke X LO im. Królowej Jadwigi
5 Marcin Łukasiewicz XVII LO im. Frycza Modrzewskiego
6 Marek A. Mikocki XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
7 Mikołaj Nowacki VI LO im. Tadeusza Reytana
8 Arkadiusz Regeńczuk IV LO im. Adama Mickiewicza
9 Patryk Świerlikowski Technikum Mechatroniczne nr 1
10 Grzegorz Szymański VIII LO im. Władysława IV
11 Maciej Wojtyś LXXXI LO im. Aleksandra Fredry
12 Daria Zielińska XXVII LO im. Tadeusza Czackiego

 

 



Grupa antydyskryminacyjna:

1 Kamil Dolniak XLV LO im. Romualda Traugutta
2 Daniel Dylewski VIII LO im. Władysława IV
3 Gabriel Hawryluk XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
4 Anna W. Jarska XI LO im. Mikołaja Reja
5 Ewa Kaźmierska V LO im. Ks. J. Poniatowskiego
6 Jakub Kocjan VIII LO im. Władysława IV
7 Julia Koenighaus XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika
8 Wojciech Łobodziński Społeczne LO im. B. Geremka
9 Julia A. Minasiewicz XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego
10 Anna Moczydłowska LXXXI LO im. Aleksandra Fredry
11 Karolina  Pietrzak XI LO im. Mikołaja Reja
12 Wiktor Skowroński LO Niepubliczne nr 40








Seminarium filozoficzne:

1 Anna Celska LXXI LO im. Aleksandra Fredry
2 Łukasz Frąckiewicz VIII LO im. Władysława IV
3 Łukasz Górski XI LO im. Mikołaja Reja
4 Franciszek Grodowski Społ. LO nr 4 im. Batalionu AK „Parasol”
5 Mateusz Kociński LXXXIII LO im. Emiliana Konopczyńskiego
6 Piotr Pacześniak XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
7 Sonia Piórek XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego
8 Kacper Sobolewski VIII LO im. Władysława IV
9 Julia Spodar Zespół Szkół Poligraficznych im. J. Piłsudskiego
10 Piotr Szustakiewicz XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego
11 Monika Walczak XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
12 Jędrzej  Zieliński VIII LO im. Władysława IV